Proč si měření komplikovat když si je můžeme usnadnit?

Ve společnosti Testo se vám snažíme usnadnit práci. Protože věříme, že když se úkoly stvají komplikovanějšími, je třeba zjednodušit měřicí techniku.Naše nové přístroje nabízejí mimořádnou výkonnost, která Vám umožní odpočívat a soustředit se na důležité věci.

Pro měření spalin není lepší alternativa:
inovativní testo 300

Efektivní, bezdrátové paralelní měření až čtyř dalších parametrů, jako je např. tlak a teplota. Praktická druhá obrazovka a intuitivní ovládání - jednodušší už to opravdu být nemůže.Ušetřete drahocenný čas jednoduchým a intuitivním zpracováním dokumentace na jednom místě a odesláním naměřených dat e-mailem prostřednictvím aplikace testo Smart App. Objevte výhody snadné integrace dat do Vašeho interního softwaru prostřednictvím QR kódu - méně chyb při přenosu, méně papírování, méně stresu.Zjistěte více o bezdrátovém paralelním měření v rekordním čase!
Zjistit více

Pokud jde o detekci úniků, není lepší alternativa: nová řada testo 316

Nová řada detektorů úniku pokrývá veškeré požadavky a oblasti použití - od malých systémů až po průmyslové závody. Jejich součástí je funkce, která mění pravidla hry: náš inovativní senzor 2 v 1 v detektoru testo 316-2-EX detekuje palivové plyny i chladiva, čímž ještě více zefektivňuje Vaší práci.Všechny přístroje nové řady 316 vám pomohou odhalit úniky díky vícebarevným LED diodám na hlavě senzoru se zřetelnými indikátory a alarmy.Zjistěte více o řadě s prvním senzorem 2 v 1 na světě pro plyn a chladivo.
Zjistit více

Pokud jde o nástroje, není lepší alternativa:
naši efektivní pomocníci a spořiče času

Naše vysoce přesná termokamera spolehlivě kontroluje těsnost radiátorů a podlahového vytápění. Digitální rozdělovače a měřidla Vám pomohou při údržbě tepelných čerpadel.

Termokamera testo 868s:
bezkonkurenční detekce úniků

Zjistit více

Digitání servisní přístroje testo 550s a 557 rychlé a přesné měření

Zjistit více

Digitální váha test 560i
první inteligentní ventil

Zjistit více

Pokud jde o chytré aplikace, není lepší alternativa: jedna aplikace pro všechny programy

Rychleji, snadněji, chytřeji: naše chytrá aplikace testo Smart App je ústředním bodem všech aktivit. Všechny aplikace pro vytápění lze pohodlně spravovat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

S Testo máte vše pod kontrolou a pohodlně na dosah ruky - vše z jednoho zdroje. Využijte výhod inteligentní konektivity a jedinečného řešení "vše v jednom" pro všechny aplikace. Usnadněte a urychlete si opět měření a dokumentaci.

Seznamte se s dalšími výhodami naší chytré aplikace testo Smart App!

Prospekt topenářství

Stáhnout

Prospekt testo 300

Stáhnout

Prospekt testo 316

Stáhnout

Lidická tř. 1937
370 07 České Budějovice